Класифікація офісних будівель

Класифікація офісних будівель

Клаласифікація офісних будівель (Комітет управління нерухомості BOMA Quebec). Кожна класифікація будівель має відношення до власного ринку, і критерії можуть відрізнятися від одного до іншого ринку. На конкретних ринках клас А може бути підрозділений на такі категорії, як “Престиж”, “ААА”, “АА” і “А.” У деяких містах з’являється категорія під назвою I клас (виробничі будівлі, перетворені на офісні) і починає конкурувати з більш традиційними класами офісних будівель.

I. Загальний опис

  • Class A     – Найпрестижніші будівлі з найбільшими зручностями в кращих місцях. Вони, як правило, є найпривабливішими будівлями, побудованими з високоякісних матеріалів та методів будівництва. Завдяки їх винятковій якості будівлі класу А зазвичай здаються в оренду авторитетним орендарям за найвищими ставками оренди на ринку. Багатоповерхівка в престижному центральному діловому районі.
  • Class B     – Як правило, це трохи старші будівлі, які все ще володіють хорошим управлінням та якісними орендарями.
  • Class C – Старіша, менш бажана архітектура, обмежена інфраструктура та застаріла технологія визначають ці споруди. У них вищі, ніж середні показники вакансій для свого ринку, і здача їх в оренду може бути проблемою.                      
Continue reading