ПДВ при операціях з продажу землі, що знаходиться під об’єктами нерухомості

Згідно п. 197.1.21 ПКУ: «Звільняються від оподаткування операції з постачання (продажу, передачі) земельних ділянок, земельних часток (паїв), крім тих, що розміщені під об’єктами нерухомого майна та включаються до їх вартості відповідно до законодавства».

Виходячи з п. 197.1.21 ПКУ, виникає питання: Які земельні ділянки, що розміщені під об’єктами нерухомого майна, включаються до вартості нерухомого майна відповідно до законодавства? В законодавстві зустрічаємо такі об’єкти: садиба (ст.381 ЦК), підприємство (ст. 191 ЦК), тощо.

Continue reading