Привідсутності ПДФО – оцінка при продажу непотрібна?

З набранням чинності наказу Мінфіну від 09.11.2015 скасовується обов’язковість визначення оціночної вартості нерухомого майна при відчуженні. Мінфін наказом від 09.11.2015 № 999 виключив пункт 5, 6 розділу V ІНСТРУКЦІЇ про порядок обчислення та справляння державного мита, які спричиняли необхідність визначення оціночної вартості. Величину мита наведено в постанові КМУ “Про державне мито”

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>